Nil Botanik ve Peyzaj Samsun Bahçe Bakımı
Atatürk Bulvarı Çakırlar Yalı Mh. 6262. Sk. No:10 Atakum / Samsun
0362 457 58 66
Hakkımızda

 

Firmamız ağırlıklı olarak mevsimlik çiçek fidesi üretmektedir. Bunun yanı sıra Dış Mekan Süs Bitkileri Üretim ve Pazarlama , Fidancılık ve Peyzaj uygulamaları üzerine hizmet veren Nil Botanik her geçen gün ürün yelpazesini ve hizmet ağını genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.

 

Üretimlerimiz 11.000 m2 si kapalı olmak üzere 17.000 m2 ‘lik bir alan üzerinde gerçekleştirilmektedir.

Yıllık üretim kapasitemiz 3.000.000 adettir. Bunların 1.000.000 adeti kışlık 2.000.000 adeti yazlıktır.

Yazlık ve kışlık çiçeklerimizle ilgili kataloglarımızı bitki grupları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Firmamız tüm Kamu ve Kuruluşlarına ve özel işletmelere sözleşme yapılması kaydı ile sipariş üzerine istenilen renkte ve sayıda üretim yapmakta ve bunları istenilen zamanda sorunsuz ve temiz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Her türlü ithal ve yerli bitki çeşitleri , meyve ağaçları , iç mekan bitkileri , dış mekan bitkileri , çim tohumları , sebze tohumları , bahçe alet ve ekipmanları , park bahçe düzenlemeleri firmamızın faaliyet konularını kapsamaktadır.

Üretim yerimiz Samsun – Bafra Kuşçular Köyü ve Aktekke Köyündedir.

Perakende satış mağazalarımızın 1,si Atakum Carrefour karşısındadır. Burada iç mekan süs bitkileri mevsimlik fide aşılı gül fidesi sebze fidesi satılmaktadır.2.Satış  yerimiz  ÇAKIRLAR  yalı mah.no: 10 dadır.Burada dış mekan süs bitkileri meyve fidanları aşılı gül fideleri , mevsimlik fideler saksılı bitkiler satılmaktadır.

Ayrıca ; ürünlerimiz arasında buket çiçekler , çelenk , arajman , canlı saksı çiçeği ve yapay çiçeklerden oluşan düzenlemelerimiz ve satışlarımız yapılmaktadır.

 

NİL BOTANİK sektöründe bölgemizin en büyük ve en güvenli firmasıdır.

Bahçelerinizin , sitelerinizin , yazlıklarınızın , işyerlerinizin; bakım , ilaçlama , düzenleme , çim biçme , budama vs. işlemlerini isterseniz günlük isterseniz sezonluk isterseniz yıllık yapacak en donanımlı en dürüst yapabilecek firmayız.

 

Hakkımızda biz ne yazarsak yazalım en iyi bilgiyi müşterilerimizden alabilirsiniz.